Dámské dvoudílné plavky

Dámské dvojdílné plavky z kolekce 2014 Vám padnou jako ulité a budou skvělě sedět za každých okolností. Je to díky tomu že u nás si můžete vybrat různou velikost horního i spodního dílu. Máte větší poprsí a užší boky, nebo naopak? Žádný problém! Zvolte kombinaci velikostí jaká Vám bude nejlépe vyhovovat. Pro menší prsa v nabídce najdete vyztužené plavky s push-up efektem, díky kterým budou vaše ňadra vypadat plnější a větší. Pro ženy s plnými ňadry máme i plavky XXL, které dodají Vašim prednostem ten správný tvar a Vaše postava tak bude ještě atraktivnější než kdykoliv předtím.

Dvoudílné dámské plavky Sidonie

Plavky Sidonie

Dámské dvojdílné plavky NordicblueDámské dvoudílné plavky Teofila

Velký výběr je i ve střihu spodního dílu. Vybrat si můžete sexy bikiny, dvoudílné plavky  tankiny, kalhotky s vyšším pasem, nebo sportovní plavky.  Zkrátka nepřijdou ani zákaznice hledající plavky pro baculky. Kvalitní a slušivé dvoujdílné plavky si tak může dnes dopřát žena s jakoukoliv postavou. V plavkách z naší nabídky budete sexy. Dvoudílné plavky jsou nezbytné pro skvělé opálení s minimem bílých míst a jistě díky nim se stanete středem zájmu všech mužů. Nákupu přes internet se nemusíte obávat ani pokud si nejste jistá s výběrem velikosti. Veškeré zboží můžete bez problémů vrátit, nebo vyměnit. Pokud dávate přednost osobnímu odběru a možnosti vyzkoušení více kusů tak můžete využít některé z našich odběrných míst.

U všech nabízených plavek je samozřejmostí vysoká kvalita materiálu i zpracování, protože dodáváme plavky od přednícj světových výrobců jako např. Krisline, Demoniq, Etna, PROGRESS sportswear, s.r.o. , Avalingerie a další.

Většinu sortimentu máme skladem a zboží odesíláme ihned. Nákup plavek přes internet není tedy problém ani když vám do odjezdu na dovolenou zbývá jen pár dnů. Nemusíte se bát ani vysokých cen, naše ceny jsou příznivé a neustále pro Vás připravujeme výhodné akce, slevy a slevové kupony.