Plavky

Kolekce krásných a modních trendy plavek pro rok 2014 je zde. Vybírejte z široké nabídky pestrých barev i střihů. V naší nabídce najdete jak jednodílné dámské plavky tak dvojdílné plavky různých kombinací barev. Také zde nechybí bohatý výběr pánských plavek a dětských plavek. U nás najdete plavky pro každou postavu. Samozřejmostí je také možnost objednání horního a dolního dílu zvlášť v různých velikostech.

Dámské jednodílné plavky

Kolekce jednodílných dámských plavek 2013 je velice pestrá a tak najdou uplatnění nejen při sportovním plavání, ale i při běžném koupání. I v jednodílných plavkách můžete být atraktivní a sexy. Především zeštíhlující jednodílné plavky pro plnoštíhlé ženy padnou každé postavě a budou Vám skvěle slušet. Najdete tu také těhotenské plavky.

Dámské dvojdílné plavky

Bohatá nabídka dvoudílných plavek z kolekce pro rok 2013 je tu. Dvoudílné plavky patří k nejoblíbenějším a určitě nesmí chybět ve Vašem šatníku. Nejen že v nich budete vypadat sexy, ale zajistí Vám i perfektní opálení s minimem bilých míst. Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo se jdete jen osvěžit k rybníku či do akvaparku určitě budete chtět mít perfektně padnoucí plavky, které Vás učiní neodolatelnými a přilákají obdivné pohledy mužů. Vybrat si z naší kolekce nebude problém pro ženu s jakýmkoliv typem postavy díky tomu že si můžete zvolit různou velikost spodního i horního dílu. Vybírat můžete jak plavky s Push-Up efektem, plavky pro větší prsa, nebo i plavky XXL pro baculky. Naše nabídka je pestrá i co se týče barevnosti a tak žádná žena nebude mít problém si u nás vybrat své nové dvojdílné plavky .

Pánské plavky

Dětské plavky