Pánské spodní prádlo

V našem obchodě nezapomínáme ani na muže. V oddělení pánského spodního prádla nabízíme široký výběr značkového pánského oblečení a spodního prádla v mnoha barvách a velikostech pro každého muže. Vyberete si u nás moderní trenky, boxerky i klasické slipy. V kategorii pánského spodního prádla také najdete luxusní, slušivá a praktická pánská trika a nátělníky. V našem sortimentu najdete pyžama i pánské župany , trika, nátělníky i funkční a sportovní spodní prádlo.

Boxerky

Nejoblíbenějším spodním prádlem mužů se poslední dobou stávají boxerky. Jejich obliba stoupá díky tomu že jsou pohodlné, nebrání v pohybu i přilákají pohledy ženy. Boxerky jsou vyrobené z příjemných materiálů, díky kterým se budete cítit komfortně. V naší nabídce pánských boxerek najdete i bezešvé provedení, nebo boxerky s potiskem.

Tanga a slipy

Kvalitní a pohodlné pánské slipy má stále ještě v oblibě mnoho mužů. Slipy zdůrazní Vaše rysy a jsou vhodné na běžné nošení i sport. Muži kteří jsou rádi středem pozornosti jistě ocení i moderní pánská tanga ve kterých se stanou pro ženy neodolatelní.

Trenky

Pokud hledáte spodní prádlo, které Vám zajistí maximální volnost, které se nikde nezařezává ani neškrtí, pak jistě zvolíte moderní pánské trenky. Navíc dnešní trenky s nohavičkou a pestrobarevným potiskem jsou velmi sexy.

Funkční prádlo

Pánské funkční prádlo, nebo-li termoprádlo chrání muže před prochladnutím tím že odvádí pot od těla. Pánské spodní termoprádlo by proto nemělo chybět ve výbavě žádného muže při sportu v chladnějších obdobích a v zimě.