Oblečení a doplňky

Svůj šatník můžete v našem obchodě rozšířit nejen o krásné spodní prádlo, ale můžete se současně objednat i krásné oblečení nebo elegantní doplňky. Vybírat můžete z široké nabídky, šatů, mikin, triček, tílek, sportovního oblečení i domácích kompletů.

Dámská trička, tílka, body

Vhodně zvolené tílko či tričko, je nejen elegantním doplňkem vrchního oblečení, ale zároveň Vás v chladnějších obdobích ochrání před nepříjemnými zdravotními komplikacemi způsobenými prochladnutím zad a ledvin. Tílka jsou vyrobena z příjemného materiálu, který Vám zajistí pohodlí v každé situaci. Mnoho moderních žen také v poslední době znovu objevuje výhody klasických body. Body Vás zahřeje a udrží v teple, ale na rozdíl od třiček se nemůže nikdy vykasat a nebude tak narušovat vzhled ani toho nejtěsnějšího oblečení.

Sportovní oblečení

Bez ohledu na to, zda se sportu věnujete rekreačně nebo profesionálně, určitě oceníte kvalitní sportovní oblečení z naší nabídky. Vybírat můžete sportovní mikiny, trička a tílka, ale i legíny a šortky. Vhodně zvolené sportovní oblečení Vás nebude omezovat v pohybu a podpoří Vás při dosahování maximálních výkonů.