Dámské spodní prádlo

Spodní prádlo neodmyslytelně patří do šatníku každé ženy a většina žen si potrpí na to, aby jejich spodní prádlo bylo nejen pohodlné a praktické, ale i elegantní. Každá žena je jedinečná a proto má i své požadavky podle kterých si spodní prádlo vybírá. V naší nabíce najdete široký výběr střihů, materiálů, barev i velikostí aby si ženy všech typů postav mohli dopřát prádlo které bude komfortní a přitom bude i elegantní a sexy. Vybírat můžete i podle toho pro jakou situaci je prádlo určené. Najdete zde jak prádlo pro běžné denní nošení tak prádlo vhodné pro sport i prádlo pro intimní chvilky a žhavé večery. V našem sortimentu nezapomínáme ani ma budoucí maminky či kojící ženy.

Podprsenky

Podprsenky z naší nábídky Vás jistě zaujmou. Vybírat můžete z mnoha typů, máme oblíbené push_up podprsenky, které zvýrazní objem Vašich prsou, podprsenky Bardotky zase vyčarují svůdný dekolt. Pro ženy s aktivním stylem života máme sportovní podprsenky. Do šatů bez ramínek se vám jistě budou hodit podprsenky s odnímatelnými ramínky. Pohodlné a dobře padnoucí podprsenky zde najdou i ženy s většími ňadry. Vyberte si tu nejlepší podprsenku která pomůže zdůraznit Vaše ženské tvary.

Kalhotky

Elegantní dámské kalhotky si můžete u nác vybírat z mnoha značek, barev i střihů. Nabízíme pohodlné elastické kalhotky, překrásné krajkové kalhotky i dokonale padnoucí bokové kalhotky. Bezešvé kalhotky se zase hodí pod těsné oblečení. Samozřejmostí je i velký výběr velikostí aby si i majitelky plnějších ženských zvarů mohli dopřát elegantní spodní prádlo.

Brazilky Novato
Brazilky Novato
239,-Kč

Erotické spodní prádlo, podvazky, korzety

Většina můžů se shoduje v tom, že žena oděná v hezkém erotickém prádle může být daleko smyslnější a vzrušující než žena úplně nahá. Vyberte si erotické prádlo, které Vašeho partnera dokonale nažhaví a tím se stanou intimní chvíle strávené ve dvou ještě žhavější a nezapomenutelnější. Tím že neodhalíte hned vše podnítíte jeho fantazii a touhu. Muži sexy prádlo milují, dopřejte jim to potěšení a budou milovat i Vás! V nabídce najdete více či méně odvážné košilky, erotické bodystocking, vzrušující korzety i smyslné podvazky. Chcete právě dnes být něžným romantickým andílkem, rozpustilou školačkou, drsnou policistkou, nebo vášnivou čerticí? Pak si jistě vyberete ze široké nabídky erotických kostýmů. I erotické prádlo nabízíme pro všechny typy postav a tak i majitelky plnějších tvarů mohou své miláčky svádět k hříšným hrátkám v smyslném a vzrušujícím erotickém prádle, které je nyní dostupné i ve velikostech XXL.